Ubytování

       Chata Lipno se nachází v malebném městečku Frymburk, přímo na břehu Lipenského jezera. Nabízí ubytování pro sportovce, rybáře i rodiny s dětmi. Velká zahrada s možností grilování či posezení u ohně, výborná dostupnost nákupních možností, restaurací a barů, wellness služeb a aktivní trávení volného času je zárukou pohodové dovolené.

 

       Chata nabízí ubytování v pokojích s kapacitou 20 osob. Pokoje jsou jednoduše zařízeny, některé mají patrové postele (palandy), většina má k dispozici lednici. V objektu je jeden třílůžkový pokoj s úžasným výhledem na jezero ve 2. patře, dále tři čtyřlůžkové pokoje, z toho 2 mají terasu s výhledem na jezero v 1. patře a pětilůžkový pokoj v 1.patře.

 

       V přízemí se nachází koupelna se dvěma sprchovými kouty a dvěma umyvadly, v  1. patře je koupelna se sprchovým koutem a 2 WC, ve 2. patře WC s umyvadlem. V chatě se nachází vybavená společná kuchyně a společenská místnost s TV. Objekt je nekuřácký. Na zahradě je trampolína, venkovní posezení, gril a ohniště. Chata se nachází v obci, a tak žádáme hosty
aby respektovali noční klid. Děkujeme.

Třílůžkový pokoj – 2.patro, jeden z velice oblíbených pokojů, překrásný výhled, vlastní lednička, standardní lůžka.

Čtyřlůžkový pokoj – 2. patro, pokoj je prostorný má vlastní lednici a je vybaven manželskou postelí 200 x 210 cm a 2 standardními lůžky.
Situován na východ.

Čtyřlůžkové pokoje s terasou – 1. patro, v hostelu se nachází 2 čtyřlůžkové pokoje s krytou terasou. Nabízí krásný výhled na zahradu
a jezero, možnost večerního posezení. Vybaveny patrovými postelemi.

Pětilůžkový pokoj – 1.patro, situovaný na východ,  sluníčko zpříjemní ranní vstávání. Vybaven maželskou postelí 180 x 200 cm, 1 standardní postelí a 1 patrovou postelí.

Služby v ceně ubytování:

Internet - WiFi zdarma

Parkoviště zdarma

Půjčení pramičky v ceně ubytování

Informace k příjezdu

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now